• Detail firmy

QOP computers s.r.o.

Základní popis

Jsme mladá společnost, zabývající se tvorbou softwaru pro Vaše podnikání. Společnost QOP computers na trhu působí od roku 2011, kdy vložila veškeré své zkušenosti do vývoje pokladních systémů, webových stránek, e-shopů.

Adresa

Janáčkova 1532/10
370 07 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24218146
DIČ:  CZ24218146

Výrobky, činnosti

Tvorba webových stránek.

Kontaktní údaje

E-mail: stanislav.vobr@qop.cz
WWW: qop.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Vobr - Jednatel

Mobil: +420 722 919 933
E-mail: stanislav.vobr@qop.cz
Další firmy v oboru

MH PC Servis s.r.o.

Věnujeme se servisu výpočetní, správě PC sítí a tvorbě webových stránek. Nabízíme kompletní zajištění pozáručních i záručních servisů PC, notebooků, mobilních telefonů, konfiguraci WiFi sítí, routerů, modemů a instalace OS Dále kompletní zajištění PC sítí- konfigurace serverů, tiskáren, PC stanic, kamerových systémů a vzdálenou podporu. Mimo jiné poskytujeme také hostingové služby.

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

ArrowSys s.r.o.

Specializujeme se na vývoj software a ekonomických systémů. Zajišťujeme odpovídající hardware včetně zaškolení, online 24h podpory, konzultace a servisu. Dodáváme systémy pro elektronickou evidenci tržeb. Zabezpečíme zřízení jakéhokoliv certifikátu z nabídky I.CA pro efektivní a důvěryhodnou elektronickou komunikaci s úřady státní správy.