• Detail firmy

QESTEL s.r.o.

Základní popis

Import a export elektroinstalačního materiálu. Dodáváme kvalitní výrobky určené pro práci elektrikářů, jako jsou např. kabely, vypínače IP44 na 220V a drobný elektroinstalační materiál.

Adresa

Tovární 589/3
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25900145

Výrobky, činnosti

importuje a exportuje elektroinstalační materiál

Kontaktní údaje

E-mail: info@qestel.com

Kontaktní osoba

Marcela Krzywoňová - Jednatel

Telefon: 595 626 123
E-mail: qestel@qestel.com
WWW: www.qestel.com

Jiří Šimánek - Obchodní ředitel

Mobil: 734 314 800
Další firmy v oboru

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

ELEKTROROZVADĚČE, s.r.o. - ELRO

Specializujeme se na výrobu elektrorozvaděčů, ocelových rozvodových skříní, elektroměrů a rozvaděčů pro distribuční trafostanice - rozváděče K-RS pro kompaktní distribuční trafostanice a další. V našem sortimentu naleznete také koncové díly, elektroměrové rozváděče ER plastové, a nabízíme také zámečnické práce.