• Detail firmy

QDS Communication, s.r.o.

Základní popis

Provádíme strukturované kabeláže, počítačové sítě, optické sítě, svařování a měření optických vláken, zabezpečovací a protipožární signalizace, EZS, EPS, CCTV, IP kamery. Děláme elektroinstalace, slaboproud, silnoproud, projekty, revize, hromosvody.

Adresa

Horní 105/14
639 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28265971

Výrobky, činnosti

Strukturovaná kabeláž

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 214 781
E-mail: info@qdscz.cz
WWW: www.qdscz.cz

Kontaktní osoba

Richard Fanta - Jednatel

Mobil: +420 608 828 276
E-mail: rfanta@qdscz.cz
Další firmy v oboru

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.

Blahoslav Slavík CAMsystemBrno

Předmětem našeho podnikání jsou dodávky, instalace a pronájem kamerových a zabezpečovacích systémů pro firmy i soukromé osoby. Kromě toho instalujeme také domácí audio a videotelefony Commax a kompletní anténní systémy. Vše řešíme od nabídky až po montáž. Chcete-li spolehlivě zabezpečit Váš dům, byt či kancelář neváhejte nás oslovit, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.