• Detail firmy

Q STUDIO Nový Jičín, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme projekce pozemních staveb a inženýrskou činnost v oblasti občanských, bytových a průmyslových staveb. Navrhujeme a realizujeme interiéry.

Adresa

Msgr.Šrámka 20
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25871609
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Projekční činnost ve stavebnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 712 900
E-mail: quitt@atelier-qstudio.cz
WWW: www.atelier-qstudio.cz

Kontaktní osoba

Ing. arch. ZDENĚK QUITT - Jednatel

Mobil: +420 602 707 520

Mgr. IVANA QUITTOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

FROLA spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž chladících a mrazících boxů, dodáváme rovněž chladírenské a mrazírenské dveře. Dále se zabýváme opláštěním průmyslových hal včetně výrobních prostorů. Zajistíme zpracování návrhů pro chladírenskou technologii, technickou pomoc při realizaci a odborné poradenství. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

DEV COMPANY spol. s.r.o.

Provádíme komplexní sanace staveb po stránce statické i hydroizolační. Zaměřujeme se na pozemní i vodohospodářské stavby. Používáme nejmodernější technologie.

R. P. GEO s.r.o.

Naše společnost vznikla v roce 2010. Zajišťujeme služby v oblasti geologie, hydrogeologie, inženýrské geologie a ekologie. Provádíme vrtné práce, inženýrsko-geologické průzkumy, báňsko-technické posudky, stavby dopravní infrastruktury, sanace a opravy komunikace atd. Provozovnu máme v areálu bývalého Dolu Fučík 3 Ludvík v Ostravě Radvanicích. Disponujeme profesionálním technickým zařízením.