• Detail firmy

Q. I. P. s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme tepelné, chemicko-tepelné zpracování kovů. Nabízíme Vám tedy kalení, zušlechťování, popouštění, cementování, nitrocementování, nitridace, karbonitridace, žíhání oceli a litin, vytvrzování hliníkových slitin, povrchové indukční kalení.

Adresa

Sokolova 696/32
619 00 Brno - Horní Heršpice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25537652
DIČ:  CZ25537652
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  50
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kalírny, kalení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 103 473
Telefon: +420 541 102 472
E-mail: qip@qip.cz
WWW: www.qip.cz

Kontaktní osoba

Marek Kadleček - Jednatel

Mobil: +420 603 849 971
E-mail: m_kadlecek@qip.cz

Ing. Miloslav Kouřil - Jednatel

Další firmy v oboru

EUROKOV,s.r.o.

Specializujeme se na strojní obrábění a výrobu přesných součástí. Vyrábíme soustružené díly s frézovanými plochami, ploškami na klíč, vnějšími i vnitřními mnohohrany, broušenými průměry, vrtáním, závitováním, přímým ozubením, soustruženým nebo tvářeným vnějším závitem.

Ivo Turek - práškové a mokré lakování

Zabýváme se povrchovou úpravou kovů - mokrým a práškovým lakováním. Mokrá lakovna slouží pro lakování zámečnických výrobků, pro nátěry konstrukcí a lakování různých materiálů. Práškové lakování je určeno pro kovy, omezeno je velikostí lakovacího boxu. Volba povrchové úpravy vždy záleží na konečném použití daného produktu. Před lakováním povrch výrobku odmastíme a vyčistíme.

GAVEB, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oboru zámečnictví a kovoobrábění, většinou však pracujeme na zakázku. Od počátku založení společnosti jsme hodně postoupili a na žádosti zákazníků jsme služby rozšířili. Vyrobíme pro Vás schodiště, zábradlí, klece, bezpečnostní hrazení, billboardy a mnoho dalších výrobků. Pro delší trvanlivost výrobků provádíme také povrchové úpravy.