• Detail firmy

Q - COMPLET s.r.o.

Základní popis

Prodej a následné montáže všech druhů stavebních výplní, jako jsou např. okna, dveře, garážová i průmyslová vrata, střešní okna, interiérové dveře, rolety a žaluzie, garážová vrata Hörmann, posuvné zástěny do balneoprovozů, atd.

Adresa

Lipová 2038
356 01 Sokolov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26404877
  • Služby

Výrobky, činnosti

Okna Dveře Rolety

Prodej a následné montáže všech druhů stavebních výplní, jako jsou např. okna, dveře, garážová i průmyslová vrata, střešní okna, interiérové dveře.

Kontaktní osoba

Jan Smolík - Jednatel

Mobil: +420 603 117 348
E-mail: nabidky@qcomplet.cz
WWW: www.qcomplet.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAXIM house s.r.o.

Provádíme kompletní realizace střech - krovy, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, montáž a dodání střešních oken. Dále nabízíme realizace dřevostaveb, rodinných dřevěných domů a chat, zahradních domků a chatek, altánů, podlah, půdní vestaveb či dřevěných stropů.

ARIES Firma Produkcyjno - Handlowa Edward Skał

Společnost Beran je rodinná firma poskytující ze dřeva pro soukromé rezidence, rezidenční single-family a multi-rodina a veřejnost. Jsme jedním z nejstarších výrobců oken a dveří v Polsku. Již více než 20 let vyrábíme ze dřeva neustále zlepšovat naše výrobky, rozšíření nabídky a rozšiřující se strojový park.

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.