• Detail firmy

PZK BRNO a.s.

Základní popis

Hlavnou činnosti spoločnosti je dodávanie pripojovacích, dátových a gumových káblov, káblových zväzkov, permanentných magnetov a vodičov.

Adresa

Křižíkova 2984/68f
612 00 Brno - Královo Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29280958
DIČ:  CZ29280958

Výrobky, činnosti

Výroba káblov, káblové zväzky, vodiče.

Hlavnou činnosti spoločnosti je dodávanie pripojovacích, dátových a gumových káblov, káblových zväzkov, permanentných magnetov a vodičov.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 532 043 090
E-mail: katarina.segesova@pzk.cz
WWW: www.pzk.cz/?lang=cze

Kontaktní osoba

Katarína Segešová

Mobil: +420 905 033 991
E-mail: katarina.segesova@pzk.cz
Další firmy v oboru

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.