• Detail firmy

PYRAMIDA Průhonice s.r.o

Základní popis

Společnost Pyramida Průhonice je autorizovaným prodejcem a servisem vozů Renault, Dacia a Seat.

Adresa

U Pyramidy 721
252 43 Průhonice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25113429

Výrobky, činnosti

Autorizovaný prodej

Renault, Dacia a Seat.

Kontaktní údaje

E-mail: pyrpruh@email.cz
WWW: www.pyramidapruhonice.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Sudík - Jednatel

Telefon: +420 267 751 006
Telefon: 267 184 799
E-mail: pyrpruh@email.cz
Další firmy v oboru

SUVIK s.r.o.

Zabýváme se vším, co se týká servisu automobilů. Provádíme opravy, běžnou údržbu, lakování, pneuservis, diagnostiku, servis a opravy automatických převodovek. Na opravu automatické převodovky poskytujeme roční záruku. Je-li cena opravy auta vyšší než 3000,- Kč (bez náhradních dílů), nabízíme umytí auta zdarma.

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.