• Detail firmy

PYRAMIDA FINANCE s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme poradenství v oblasti bankovnictví, investování a pojištění. Zajistíme kompletní poradenství při zakládání firmy, poskytujeme sídlo firmy a účetní i daňové poradenství. Nabízíme realitní činnost a realizujeme developerské projekty.

Adresa

Senovážné náměstí 1375/19
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48583863
DIČ:  CZ48583863
  • Služby

Výrobky, činnosti

Finanční poradenství, pojišťovnictví a investice.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 103 690
E-mail: moje.pyramida@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Jiruška - Jednatel

Další firmy v oboru

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).

GESTIO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatelské subjekty. Nabízíme zpracování mzdové agendy, odklady daňového přiznání, audity účetnictví, vedení daňové evidence apod. Poskytujeme odborné poradenství v této oblasti. Zajišťujeme služby zastupování na finančních úřadech či posudky soudního znalce pro motorová vozidla. Působíme v Praze i po celé České republice.

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.