• Detail firmy

PWS Plus, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme varovné systémy, systémy vyrozumění, obecní rozhlasy, bezdrátové místní informační systémy a elektronické zobrazovací panely.

Adresa

Luční čtvrť 1867
686 03 Staré Město

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28305795

Výrobky, činnosti

Vyrábíme varovné systemy

Vyrábíme varovné systmyé, systémy vyrozumění, obecní rozhlasy, bezdrátové místní informační systémy a elektronické zobrazovací panely.

Kontaktní osoba

Michael Kunert - Jednatel

Telefon: +420 572 503 041
Mobil: +420 603 855 456
E-mail: info@pwsplus.cz
WWW: www.pwsplus.cz
Další firmy v oboru

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

Spectro Color Roman Braczkowski

Společnost Spectro Color spolupracuje s řadou významných institucí v naší zemi. Jen zmínit řadu výzkumných projektů financovaných výzkum vědeckého výboru. Po mnoho let, společnost je nejen výrobce těchto zařízení, ale také se šíří velmi užitečných znalostí v oblasti fotometrie a kolorimetrie.

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.