• Detail firmy

PVZ, s.r.o.

Základní popis

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce, včetně odvozu a uložení odpadu. Zajišťujeme demoliční a sanační práce, včetně rekultivace území.

Adresa

Kamýcká 235
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25645811

Výrobky, činnosti

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce, včetně o

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce, včetně odvozu a uložení odpadu. Zajišťujeme demoliční a sanační práce, včetně rekultivace území.

Kontaktní údaje

Telefon: 224 325 672
E-mail: info@pvz-cz.eu
WWW: www.pvz-cz.eu

Kontaktní osoba

Viktor Smetana - Jednatel

Další firmy v oboru

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.