• Detail firmy

PVP eko s.r.o.

Základní popis

Nabídka výstavby inženýrských sítí, zemních a výkopových prací. Prodej a instalace čerpadel IVT. Likvidace a využití srážkových vod.

Adresa

Pod Hájem 324
267 01 Králův Dvůr u Berouna

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28510283

Výrobky, činnosti

Nabídka výstavby inženýrských sítí

Nabídka výstavby inženýrských sítí, zemních a výkopových prací. Prodej a instalace čerpadel IVT. Likvidace a využití srážkových vod.

Kontaktní osoba

Petr Pilman - Jednatel

Telefon: 311 517 814
Mobil: 721 538 130
E-mail: pvpeko@seznam.cz
WWW: www.pvpeko.cz

Vladimíra Paterová - Jednatel

Další firmy v oboru

STAVBY Karpíšek s.r.o.

Jsme česká stavební firma zabývající se kompletní dodávkou průmyslových podlah a betonových staveb se specializací na železobetonové monolitické konstrukce a zemní práce. Naší zvláštností je unikátní systém rekonstrukce silážních žlabů. Zajistíme kompletní servis v průběhu realizace zakázky vč. zpracování projektové dokumentace a statických výpočtů, to vše k Vaší plné spokojenosti.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.