• Detail firmy

PVE - Pavel Vích - Elektro

Základní popis

Specializujeme se na elektronický zabezpečovací systém(EZS)z komponentů JABLOTRON PARADAX.Dodáváme alarm drátový i bezdrátový,napojení na PCO-OKO1 a Váš mobil.Instalujeme kamerové systémy(CCTV)s nahráváním na HDD a přístupem z netu či mobilu.

Adresa

Cíglerova 1076/4
198 00 Praha 9 - Černý Most

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70558850
  • Služby

Výrobky, činnosti

elektronický zabezpečovací systém (EZS)

alarm drátový i bezdrátový,napojení na PCO-OKO1 a Váš mobil.Instalujeme kamerové systémy(CCTV)s nahráváním na HDD a přístupem z netu či mobilu

Kontaktní údaje

Mobil: 608 578 722
Mobil: 775 553 320
WWW: www.elektro-vich.cz

Kontaktní osoba

Pavel Vích - Majitel

E-mail: pavel@elektro-vich.cz
Další firmy v oboru

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.