• Detail firmy

PV Stav cz s.r.o.

Základní popis

Provádíme stavební práce a stavby na klíč. Zaměřujeme se na dodávky průmyslových budov a ocelových hal včetně rekonstrukcí. Nabízíme zateplování objektů a zámečnické práce.

Adresa

Na Bělidle 900
543 01 Vrchlabí

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28797779
DIČ:  CZ28797779
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Provádíme stavební práce, stavby na klíč.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 445 750
E-mail: vysin@pvstavcz.cz

Kontaktní osoba

Radim Vyšín - Jednatel

Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.