• Detail firmy

PV plus, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou a zpracováním skla včetně gravírování i strojního foukání. Nabízíme ruční dekoraci.

Adresa

Nábřežní 73
473 01 Nový Bor

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27448029

Výrobky, činnosti

Zpracování skla

Kontaktní osoba

Petr Vojtíšek - Jednatel

Mobil: +420 606 127 670
E-mail: pv.vojtiskovi@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ERTL GLAS s.r.o.

Výroba bezpečnostního a designového skla. Nabídka vrtání otvorů, řezání, frézování či opracování skel. Poskytování jednovrstvého bezpečnostního či vrstveného skla, designových produktů, bezpečnostního-izolačního skla s funkcí alarmu.

Tena, a.s.

TENA, a.s. působí na česko-slovenském trhu od roku 1991. V posledních 15 letech TENA, a.s. intenzivně vyhledává originální výrobky pro vybavení bytů. Za tím účelem vytvořila novou divizi Decor-Elegant, která nabízí velký sortiment bytových doplňků se zaměřením na retro styly hlavně z období 1. poloviny minulého století. Jsou to hlavně stolní a stojací lampy, vycházkové hole, menší bílý nábytek.

SKLENÁŘSTVÍ - František HLÁSEK

Zabýváme se sklenářstvím. Provádíme vrtání a broušení skel, vyrábíme zrcadla na zakázku, nábytkové sklo, zrcadlové stěny a mnoho jiného. Dodáváme kuchyňské obklady (LACOBEL), sklo pro balkony a schodiště. Realizujeme zasklívání bezpečnostního i ornamentního skla, montáž dvojskla a trojskla či zastřešení polykarbonátem. Působíme v regionu jižní Čechy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.