• Detail firmy

PURITY CONTROL spol. s r.o.

Základní popis

Návrh a dodávka zařízení pro úpravu pitné, bazénové, technologické vody a pro čištění odpadních vod. Dodáváme filtry, změkčovače, reversní osmózy, dávkovací čerpadla, vertikální míchadla, flokulační stanice, průmyslové měření pH, ORP, vodivosti atd.

Adresa

Přemyslovců 792/30
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60774029
DIČ:  CZ60774029
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  8
Roční obrat:  16000000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úprava vody

realizace kompletních dodávek úpraven pitných, technologických, odpadních a bazénových vod pro domácnosti, hotely, průmyslové podniky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 632 139
Fax: +420 596 632 129
E-mail: purity@puritycontrol.cz
WWW: www.davkovacicerpadla.cz
WWW: www.puritycontrol.cz

Kontaktní osoba

Ing. PETR ŠILHAN - Jednatel

Ing. JIŘÍ ŠILHAN - Jednatel

Ing. HANA PEJZNOCHOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

VIEGA s.r.o.

Zabýváme se výrobou instalační techniky, topných systémů, technologie lisování spojů. Dodáváme odvodňovací techniku, systémy plynových instalací, topné systémy, řešení pro pitnou vodu, předstěnovou techniku, uzávěry zpětného vzdutí, hlídače proudění vzduchu, plynové zásuvky, elektrické splachování, bezpečnostní lisovací systémy apod.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.