• Detail firmy

Půjčovna nářadí Vlk s.r.o.

Základní popis

Pronajímáme stavební a zahradní techniku a půjčujeme ruční nářadí. Pro práci se stavebními stroji možno zajistit i strojníka. Součástí služeb je i doprava na Vámi určené místo.

Adresa

Šrámkova 1267
763 02 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26920140
DIČ:  CZ26920140
  • Služby

Výrobky, činnosti

Půjčovna ručního nářadí

- k pronájmu nabízíme ruční nářadí: pily, řezačky, brusky, vrtačky a vrtací, sekací a bourací kladiva, sponkovačky, nýtovačky, nastřelovačky apod.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 800 737 330
Mobil: +420 602 716 120
Fax: +420 577 102 103
E-mail: pujcovna@pujcovna-vlk.cz
WWW: www.pujcovna-vlk.cz

Kontaktní osoba

Radek Vlk - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PRODAG Zlín, s.r.o.

Prodáváme zemědělskou, lesnickou a komunální techniku v regionu Zlínsko a Vsetínsko. Nabízíme široký sortiment strojů a techniky pro zahradnictví, pěstitelství i pro komunální služby. Dodáváme traktory Solis, Belarus, Yanmar a jsme akreditovanými dovozci slovinských traktorů Tuber. Vyrábíme vlastní rozmetadla pro posyp hnojivem i solí, postřikovače pro zemědělství i speciály pro sportovní plochy.

KOMERČNÍ DOMY ROŽNOV, spol. s r.o.

Pronajímáme kancelářské prostory a nabízíme správu bytového fondu, zprostředkování oprav a údržby nemovitostí v Rožnově pod Radhoštěm. Více informací o našich službách naleznete na našich internetových stránkách.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.