• Detail firmy

Půjčovna mechanizace Benda, s.r.o.

Základní popis

Půjčujeme a pronajímáme stavební stroje, kancelářské buňky, elektrocentrály, kalová čerpadla, motorové pily, řezače spár, shozy, ponorné vibrátory, topidla, kompresory, bourací kladiva, vibrační pěchy, vály a desky. Zemní práce JSB a Locust.

Adresa

Černovické nábřeží 423/7
618 00 Brno - Černovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28284917

Výrobky, činnosti

Půjčujeme a pronajímáme stavební stroje,

kancelářské buňky, elektrocentrály, kalová čerpadla, motorové pily, řezače spár, shozy, ponorné vibrátory, topidla, kompresory, bourací kladiva

Kontaktní údaje

E-mail: info@pmbbrno.cz
WWW: www.pmbbrno.cz

Kontaktní osoba

Petr Benda - Jednatel

Mobil: +420 602 775 747

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Brno Bobycentrum ****

Hotel Brno Bobycentrum **** se nachází pouhých 10 minut od centra Brna. Nabízí 140 pokojů různého typu včetně prezidentského apartmá a množství prostor pro pořádání kongresů, večírků, svateb a jiných společenských či firemních akcí. Nechybí zázemí pro volný čas, sportovní aktivity - bowling, squash, motokáry, pro relax kadeřnictví, thajské masáže a další hotelové služby.

SCAFFOLD, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pronájem trubkového lešení. V nabídce máme lešení trubkové, HAKI i pojízdné hliníkové věže. Rádi Vám poradíme, jaký typ lešení bude pro Vaši stavbu nejvhodnější a přizpůsobíme množství lešení Vašim požadavkům - dodáme Vám přesně tolik lešení, kolik potřebujete, včetně vypracování cenové nabídky. Garantujeme krátké dodací lhůty, většinu lešení máme skladem.

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.