• Detail firmy

Puidukoda CZ s.r.o.

Základní popis

Společnost Puidukoda CZ s.r.o. se zabývá obchodem s různými dřevěnými profily ze sibiřského modřínu, severské borovice, smrku a jasanu.

Adresa

Broučkova 406
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01494473
DIČ:  CZ01494473
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Dřevěné profily

Kontaktní údaje

E-mail: petra.vaumundova@puidukoda.eu
WWW: www.severske-palubky.cz

Kontaktní osoba

Petra Vaumundová

Mobil: +420 739 099 283
E-mail: petra.vaumundova@puidukoda.eu

Pavla Bortlová - Jednatel

Mobil: +420 724 272 376

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.