• Detail firmy

PTM Elektro, s.r.o.

Základní popis

Prodej nových a repasovaných transformátorů. Revize a opravy distribučních transformátorů a trafostanic. Prodej a filtrace transformátorového oleje.

Adresa

Morávkova 165/17
682 01 Vyškov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25549332
DIČ:  CZ25549332
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  6
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Distribuční transformátory

- prodej, opravy, revize

Kontaktní údaje

E-mail: ptmelektro@ptmelektro.cz
WWW: www.ptmelektro.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marian Mráz - Jednatel

Mobil: +420 605 947 995

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ČNDT - Česká společnost pro nedestruktivní testování

Specializujeme se na nedestruktivní zkoušení a měření materiálu za použití různých fyzikálních metod. Podporujeme rozvoj a aplikace nedestruktivního zkoušení díky sdružování pracovníků v oboru, jejich informování a seznamování s novými technologiemi.

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.