• Detail firmy

PTLab Praha s.r.o.

Základní popis

Tvorba softwaru v oblasti databázových a internetových aplikací. Prodej výpočetní techniky. Návrh, tvorba a správa sítí. Poskytování outsourcingu.

Adresa

Pražská 16
102 21 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25685678
DIČ:  CZ25685678

Výrobky, činnosti

Tvorba softwaru v oblasti databázových

internetových aplikací. Prodej výpočetní techniky. Návrh, tvorba a správa sítí. Poskytování outsourcingu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 683 844
Mobil: +420 777 606 208
E-mail: rypar@ptlab.cz
E-mail: mufti@ptlab.cz
WWW: www.mufti.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Vaniš - Jednatel

ing. Ondřej Rypar - Jednatel

Další firmy v oboru

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.