• Detail firmy

Pteryx s.r.o.

Základní popis

Společnost Pteryx s.r.o. působí v oboru výroby a zajišťování pracovních odevů a pomůcek a hotelového programu. Sídlo má v Ostravě,ale potenciál uspokojit zákazníky v rámci celé ČR, příp.v zahraničí.Poskytujeme náhradní plnění.

Adresa

Bílovecká 445/42
721 00 Ostrava - Svinov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26850702

Výrobky, činnosti

Pracovní oděvy

Kontaktní údaje

E-mail: jandikovalucie@pteryx.cz
WWW: www.pteryx.cz

Kontaktní osoba

ing. Lucie Jandíková

Telefon: +420 736 674 983
E-mail: jandikovalucie@pteryx.cz

Pavel Jandík - Jednatel

Mobil: +420 731 501 299
Další firmy v oboru

Jana Pindurová - ochranné pracovní oděvy a prostředky

Specializujeme se na výrobu a prodej pracovních a outdoorových oděvů. Dodáváme softshelové pracovní kalhoty, pracovní softshelové bundy, pracovní fleecové vesty, reflexní zateplené bundy, protipořezové bundy, montérkové blůzy, nepromokavé kombinézy, pracovní pláštěnky, gastro pracovní oděvy, jednorázové pracovní kombinézy a mnoho dalšího. Poskytujeme náhradní plnění.

GRAND - PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o.

Zabýváme se internetovým prodejem pracovních oděvů, obuvi, rukavic, přileb, štítů a jiných ochranných pracovních pomůcek. Provozujeme kamennou prodejnu v Karviné, kde jsme pro Vás každý všední den.

IHAS s.r.o.

Nabízíme odborné poradenství v oblasti bezpečnosti práce se zaměřením na průmyslové provozovny, plynová zařízení a laboratoře. Zabýváme se problematikou naplňování Nařízení vlády č. 406/2004 Sb. Zajišťujeme zpracování studií HAZOP a SIL analýz, prodej pomůcek a zařízení do výbušného prostředí, revize plynových zařízení, výpočty tlakové odolnosti, měření prašnosti, měření úniků hořlavých plynů.