• Detail firmy

Ptáčník - Dopravní stavby, s.r.o.

Základní popis

Projektování a provádění dopravních a inženýrských staveb, strojní a ruční pokládka obalovaných drtí a zámkových dlažeb, recyklace asfaltu a betonu.

Adresa

Cihlářská 552
344 01 Domažlice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26363747

Výrobky, činnosti

Provádění dopravních a inženýrských staveb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 725 722
E-mail: ptacnik@dopravnistavby.cz
WWW: www.dopravnistavby.cz

Kontaktní osoba

Ing. MIROSLAV PTÁČNÍK - Jednatel

Telefon: +420 379 776 017

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mobilheim Plzeň - Michal Suchý

Naší specializací jsou mobilní domy pro rekreaci i bydlení. Nabízíme celoroční a zateplené mobilní domy k bydlení, které poskytují komfort a zároveň jsou velmi nenáročné. Pomůžeme Vám i s financováním mobilních domů. Rovněž dodáváme náhradní díly pro mobilní domy.

VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o.

Vyrábíme kompletní komínové systémy a kouřovody k odvodu spalin od spotřebičů. Zajišťujeme frézování komínů a vložkování komínů. Mimo to realizujeme výrobu garážových vrat, plastových a hliníkových oken a dveří a dodáváme také bohaté příslušenství. Provozujeme vzorkovou prodejnu v Klatovech.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.