• Detail firmy

PhDr. Veronika Novotná

Základní popis

Psychologická poradna Boskovice Vám nabízí psychologickou terapii a psychologické poradenství.

Adresa

nám. Osvobození 50
679 71 Lhota u Lysic

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88654672
  • Služby

Výrobky, činnosti

Psychologická terapie - Psychologická poradna

Psychologická poradna Boskovice Vám nabízí psychologickou terapii a psychologické poradenství. Poskytujeme individuální a párovou terapii.

Kontaktní osoba

PhDr. Veronika Novotná - Majitel

Mobil: +420 776 385 985
E-mail: psychologicka.terapie@seznam.cz

Mgr. Peter Kollár

Mobil: +420 776 385 985
E-mail: psychologicka.terapie@seznam.cz
Další firmy v oboru

ENERGOCONTROL s.r.o.

Specializujeme se na úsporná opatření v energetice, LED osvětlení průmyslových hal, veřejné LED osvětlení, dodávku a montáž VN transformátorů, výrobu rozvaděčů, kompenzaci účiníku i pro NN odběratele, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor, projekční činnost. Zajišťujeme stálou službu externího energetika. Provádíme stavební práce: trafostanice, přístavby hal...

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.