• Detail firmy

Psproxima

Základní popis

Vývoj a tvorba webových stránek a aplikací. Zaměřujeme se na komplexní webové projekty, grafické práce spojené s projektem a služby z oblasti informačních technologií. Rovněž tvoříme návrhy vizitek , a dalších tiskovin.

Adresa

Rumunská 231
530 03 Bílé Předměstí

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87451913

Výrobky, činnosti

Tvorba WWW stránek a aplikací

Zaměřujeme se na komplexní webové projekty, grafické práce spojené s projektem a služby z oblasti informačních technologií. Rovněž tvoříme vizitky atd

Kontaktní údaje

E-mail: rehak.miloslav@psproxima.cz
WWW: www.psproxima.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Řehák

Telefon: +420 774 873 562
E-mail: rehak.miloslav@psproxima.cz
Další firmy v oboru

Profi-Seo s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti tvorby prezentací a elektronických obchodů, disponujeme dlouholetými zkušenostmi. Připravíme pro Vás webovou prezentaci, která bude oporou Vašemu podnikání a pomůže Vám zvýšit zisk či získat nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté jsou tu pro Vás, aby Vás bylo opravdu vidět.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

Jindřich Žemlička

Poskytujeme služby v oblasti marketingu. Navrhujeme a tvoříme internetové prezentace, dále pak reklamní kampaně včetně zajištění jejich správy, zabýváme se SEO optimalizací pro vyhledávače, PPC reklamními kampaněmi apod. Technická podpora je samozřejmostí. Máme rovněž bohaté zkušenosti s produktovou fotografií. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.