• Detail firmy

PSMK půjčovna s.r.o.

Základní popis

Provozujeme půjčovnu stavební mechanizace. Nabízíme stavební, vibrační a hutnící stroje, nivelační přístroje, hliníkové lešení, shozy na suť a další.

Adresa

Vídeňská 494/103
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29351651
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební mechanizace

- půjčovna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 604 871 437
E-mail: klimova@psmk.cz
WWW: www.psmk.cz

Kontaktní osoba

Ing. JAROSLAV KLÍMA - Jednatel

LUDMILA KLÍMOVÁ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Petr Žák

Zajišťujeme dodávky zatravňovacích rohoží z vysokohustotního polyetylenu, které jsou určeny pro ochranu trávníků. Zatravňovací rohože se používají pro různé plochy, např. parkoviště, příjezdové cesty, chodníky, letištní plochy a často používané travní plochy. Dále se zabýváme pronájmem trampolín, zábavných atrakcí a hradů. Na našich stránkách naleznete kompletní nabídku včetně fotogalerie.

EKOTERMEX a.s.

Specializujeme se na kompletní služby v oblasti spalování a likvidace odpadů. Disponujeme moderními spalovacími jednotkami pro spalování tekutých i tuhých odpadů. Rovněž u nás naleznete i zařízení pro odvod spalin do atmosféry. Zabezpečujeme odstraňování průmyslových odpadů, spalování průmyslových odpadů, likvidaci nebezpečného odpadu, ekologickou likvidaci skládek či likvidaci autovraků.

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.