• Detail firmy

PSM CZ, s.r.o.

Základní popis

Pořadatel odborných seminářů v ČR a SR o nových stavebních materiálech, systémech a technologiích. Pro členy komory ČKAIT - program celoživotního vzdělávání, ČSSI, SPS, SKSI, ZSPS, a další stavební veřejnost. Vydavatel časopisu a odborných adresářů.

Adresa

Velflíkova 1431/10
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26142121

Výrobky, činnosti

Pořadatel odborných seminářů v ČR a SR

o nových stavebních materiálech, systémech a technologiích. Pro členy komory ČKAIT

Kontaktní údaje

Telefon: 242 486 976
Fax: 242 486 979
E-mail: info@psmcz.cz
WWW: www.psmcz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Mirvald - Jednatel

Alena Jančová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Blín - JBservis

Poskytujeme poradenství v oblasti výběru nářadí, nástrojů a strojů pro kovozpracující a dřevozpracující firmy. Provádíme ostření nástrojů včetně povlakování.

Autoškola Soví hrad s.r.o.

Naše rodinná autoškola v Sobíně, s platnou licencí MHMP, nabízí skupinové i individuální školení řidičů - referentů a školení první pomoci. Dále zajišťujeme výuku a výcvik skupin B a kondiční jízdy sk. A, B. Poskytujeme poradenství v oblasti silničního zákona. Více informací naleznete na našich webových stránkách, včetně provozní doby a ceníku.

Studio KMM

Zaměřujeme se na osobní rozvoj a profesní vzdělávání. Organizujeme kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Pořádáme kurzy líčení a stylistiky. Nabízíme poradenství v oblasti vizáže a módy. Poradíme Vám s vhodným výběrem oblečení pro pohovor a doporučíme Personal Image Book i pro firemní skupiny. Pravidelně organizujeme různá školení, kurzy a konzultace.