• Detail firmy

PSK – Průmyslové stavby a konstrukce, a.s.

Základní popis

Společnost realizuje průmyslová výstavby, výrobní haly a provozy, skladové haly, administrativní budovy, kogenerační jednotky Občanská výstavby, administrativní budovy, nákupní centra, hotely, sportovní objekty, školy, divadla, polyfunkční domy, atd.

Adresa

Zarámí 4077
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25309439
DIČ:  CZ25309439
Rok založení:  1996
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby - realizuje stavby

- výrobní haly a provozy, skladové haly, administrativní budovy, kogenerační jednotky, občanská výstavby, administrativní budovy, nákupní centra, atd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 615 175
Fax: +420 577 615 176
E-mail: psk@psk.cz
WWW: www.psk.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Štěrba - Předseda představenstva

Telefon: +420 577 615 175
E-mail: sterba@psk.cz

Ing. Pavel Mičola - Člen představenstva

Další firmy v oboru

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

RF servis pro stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na realizaci fasádního lešení včetně montáže a dopravy lešení. Nabízíme pronájem i montáž pojízdného lešení a schodišťových věží. V oblasti bednění montujeme nejlepší bednění typu LOGIK 50. Provádíme zemní práce, terénní úpravy v okolí rodinných domů a komerčních objektů, zámkovou dlažbu, odvoz suti a odpadů, kompletní přípravy podloží pod zámkové dlažby, asfalty, betony, gabiony.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.