• Detail firmy

PSD SERVIS, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme plastová okna a dveře z profilů Salamander, dřevěná a hliníková okna a dveře, parapety, žaluzie a sítě včetně kompletního poradenství.

Adresa

Dehtínská 1342/3
153 00 Praha 5 - Radotín

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29021774

Výrobky, činnosti

Nabízíme plastová okna a dveře z profilů Salamande

dřevěná a hliníková okna a dveře, parapety, žaluzie a sítě včetně kompletního poradenství.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 940 966
E-mail: info@psd-servis.cz
WWW: www.psd-servis.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Vonka - Jednatel

Mobil: +420 777 553 392
E-mail: oldrich.vonka@psd-servis.cz
Další firmy v oboru

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.