• Detail firmy

PS Tábor, s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá servisní a prodejní činností v oblasti výpočetní techniky.

Adresa

Chocholouškova 1790
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28105532
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servis a prodej výpočetní a kancelářské techniky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 298 038
E-mail: info@pstabor.cz
WWW: www.pstabor.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Jůza - Jednatel

Telefon: +420 602 416 740
Další firmy v oboru

ZM Servis, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní řešení v oblasti kopírovací a kancelářské techniky. Prodej, pronájem, leasing, záruční i pozáruční servis kopírek, tiskáren a faxů Konica, Minolta. Dodáváme spotřební materiál do kopírek i tiskáren - originální i recyklované náplně.

MH PC Servis s.r.o.

Věnujeme se servisu výpočetní, správě PC sítí a tvorbě webových stránek. Nabízíme kompletní zajištění pozáručních i záručních servisů PC, notebooků, mobilních telefonů, konfiguraci WiFi sítí, routerů, modemů a instalace OS Dále kompletní zajištění PC sítí- konfigurace serverů, tiskáren, PC stanic, kamerových systémů a vzdálenou podporu. Mimo jiné poskytujeme také hostingové služby.

SuperLevnaPC

Zajišťujeme prodej nové, repasované a předváděcí výpočetní techniky. Dodáváme levné notebooky, stolní počítače, počítačové sestavy, LCD monitory, komponenty, tiskárny a různé příslušenství. Jsme přímí dovozci tohoto zboží do České republiky a díky tomu můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme převážně značkové zboží od výrobců Dell, HP, Lenovo. Provádíme opravy a servis PC a notebooků.