• Detail firmy

PRYL - SVOBODA, s.r.o.

Základní popis

Výroba dílů na tažná zařízení pro vozy Škoda, komponent na palety a přepravky. Lisování na výstředníkových lisech, provádění svářečských prací.

Adresa

Klášter Hradiště nad Jizerou 6
294 15 Klášter Hradiště nad Jizerou

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27247155

Výrobky, činnosti

Výroba kovových součástek.

Výroba dílů na tažná zařízení pro vozy Škoda, komponent na palety a přepravky. Lisování na výstředníkových lisech, provádění svářečských prací.

Kontaktní osoba

Jaromír Pryl - Jednatel

Jaroslav Svoboda - Jednatel

Telefon: 326 772 322
Mobil: 776 220 469
E-mail: info@pskovo.cz
WWW: www.pskovo.cz
Další firmy v oboru

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.

HFH STROJNÍ ŘEPÍN s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce, kovové regály, zábradlí, rampy, balkony a jiné ocelové části budov. Provádíme děrování profilů a povrchové úpravy kovů, jako je zinkování a lakování komaxitem. Používané strojní vybavení naleznete na našich webových stránkách, kde jsou i reference realizovaných zakázek.