• Detail firmy

PRVNÍ BYŠKOVICKÁ, s.r.o.

Základní popis

Provádíme řezání vodním paprskem, skladování pekařských a potravinářských komodit a kovovýrobu.

Adresa

Družstevní 1
277 11 Neratovice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26135591

Výrobky, činnosti

Řezání vodním paprskem

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 582 014
Mobil: +420 604 233 023
E-mail: info@prvnibyskovicka.cz
WWW: www.prvnibyskovicka.webnode.cz

Kontaktní osoba

Josef Pospíšil - Jednatel

Jakub Pospíšil - Jednatel

Další firmy v oboru

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

OCELOT Pfingstner Milan

Obráběním kovů se zabýváme již více než 20 let. Jsme česká firma, sídlící nedaleko Prahy. Veškerá kovovýroba probíhá individuálně dle přání a požadavků našich zákazníků. Vyrábíme především CNC technologií. Převážnou část naší produkce dodáváme do zemí EU. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

J+B Konstrukce s.r.o.

Nabízíme služby stavebního zámečnictví. Vyrábíme vinuté trubky pro předpjatý beton a mostní konstrukce o různých průměrech. Dodáváme kovové kabelové průchody a kabelovody Sandrik. Na zakázku jsme schopni vyrobit kovové konstrukce, kovové palety, kovové brány, kovové pojízdné brány, kovové schodiště, kovové zábradlí aj. Vše na základě Vámi dodaných specifikací.