• Detail firmy

První brněnská strojírna, a.s.

Základní popis

První brněnská strojírna Brno DIZ,a.s. je komplexním dodavatelem energetických a teplárenských investičních celků, je aktivní v oblasti ekologie a ochrany životního prostředí, retrofitu a servisu energetických zařízení.

Adresa

Hlinky 110
656 14 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00211281
  • Služby
  • Export

Výrobky, činnosti

Teplárenské kotle

Dodávky teplárenských /elektrárenských parních/horkovodních kotlů na spalování biomasy, plynové a olejové kotle, kotle na odpadní teplo.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 124 111
Fax: +420 543 211 222
E-mail: pbs@pbs.cz
WWW: www.pbs.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Koudelka

Marek Janča - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

ECONO-HEAT CZ, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky a instalace elektrických topných panelů Econoheat, vyrobených v Jižní Africe. Výhodou elektrických topných panelů je jednoduchá instalace a nízké provozní náklady, jsou levnější než ústřední topení. Zaberou málo místa, jsou bezpečné pro děti a zvířata, vyrobeny jsou z nehořlavého vlákninového materiálu s laminovanou sítí proudových kabelů mezi dvěma panelovými polovinami.

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB