• Detail firmy

První archivní a spisovenská, s.r.o.

Základní popis

Nabídka archivních služeb.

Adresa

Vinohradská 1210/60
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26738694

Výrobky, činnosti

Nabídka archivních služeb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 519 496
E-mail: info@1archivni.cz
WWW: www.1archivni.cz

Kontaktní osoba

PhDr. Iva Jánská - Jednatel

Martin Babka

Mobil: +420 777 717 451
Další firmy v oboru

Ústav práva a právní vědy, o.p.s.

Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. je vědecká a vzdělávací instituce. Věnujeme se hlavně publikační i vydavatelské činnosti a poskytujeme kvalitní manažerské vzdělávání. Zajišťujeme postgraduální studijní program MBA, studijní program BBA, studijní program MPA, studijní program DBA, studijní program LL.M., postgraduální studijní program MSc., tématické semináře pro veřejnost i profesní programy.

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.