• Detail firmy

Průmyslové čističe s.r.o.

Základní popis

Moderní distribuční společnost, zaměřená na prodej profesionálních čisticích a mycích prostředků. Poskytujeme kompletní sortiment produktů značky Kim-Tec, německé firmy KIM-JAROLIM.

Adresa

Zahradní 1553
735 41 Petřvald u Karviné

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29446716
DIČ:  CZ29446716
Rok založení:  2012
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

E-shop fa Kim - Tec

- distribuční společnost, zaměřená na prodej profesionálních čisticích a mycích prostředků.

Kontaktní údaje

E-mail: info@prumyslove-cistice.cz
WWW: www.prumyslove-cistice.cz

Kontaktní osoba

Libor Kulínský - Jednatel

Mobil: +420 733 192 052
E-mail: kulinsky@prumyslove-cistice.cz
Další firmy v oboru

DISTRIBUCE DETERGENTŮ s.r.o.

Zabýváme výrobou a maloobchodním i velkoobchodním prodejem specializované čistící a prací chemie. Dodáváme tekuté škroby, avivážní prostředky, sypké a tekuté prášky na praní, odstraňovače skvrn, mycí prostředky na nádobí nebo dávkovací čistící prostředky. Veškeré produkty můžete zakoupit jak v malém, tak ve velkém množství.

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.

DIRAN COMPANY s.r.o.

Dodáváme zařízení a chemii pro úpravu a předúpravu vod - pitné, technologické i odpadní vody. Nabízíme filtry, dávkovací čerpadla, kontroléry apod. Naše společnost rovněž navrhuje a realizuje úpravny vod s výjimkou ČOV. Součástí poskytovaných služeb je i odborný poradenský servis v oblasti úpravy a předúpravy vod.