• Detail firmy

PRUMHOLBAU, s.r.o.

Základní popis

Provádění vodohospodářských staveb, inženýrských sítí a zemních i demoličních prací.

Adresa

Malá strana 268
742 13 Butovice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28653017

Výrobky, činnosti

Zemní a demoliční práce

Kontaktní údaje

E-mail: prumholbau@seznam.cz
WWW: www.prumholbau.webnode.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Prudek - Jednatel

Mobil: +420 739 092 830

Martin Holba - Jednatel

Mobil: +420 604 561 083

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

Libor Konderla

Specializací firmy jsou izolace a rekonstrukce plochých střech. Zajišťujeme klempířské práce a veškeré výškové práce včetně rizikového kácení stromů. Součástí poskytovaných služeb jsou demolice komínů a kotelen. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás. Garantujeme kvalitně odvedenou práci!

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.