• Detail firmy

PROXY a.s.

Základní popis

Společnost poskytuje služby zejména daňového poradenství, finančního účetnictví, zpracování mzdové evidence, sestavování účetních závěrek.

Adresa

Plzeňská 3217/16
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15270301
DIČ:  CZ15270301
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- daňové poradenství, finanční účetnictví, mzdové účetnictví, auditorské služby, disponuje částečně i vlastním překladatelským servisem, zpracování ocenění, zpracování znaleckých posudků pro projekty přeměn, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 296 332 411
Fax: +420 296 332 490
Fax: +420 296 325 420
E-mail: proxyprg@comp.cz
E-mail: office@proxy.cz
WWW: www.proxy.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Dědeček - Předseda představenstva

Ing. Šárka Adámková - Člen představenstva

Ing. Ditta Hlaváčková - Člen představenstva

Další firmy v oboru

K & V spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním daňové evidence a kompletním vedením účetnictví. Nabízíme zpracování všech druhů daní, pravidelné zpracování mezd, oceňování podniků, znalecké posudky, zprostředkování účetního auditu či služby v oblasti personalistiky.

Mgr. Josef Vološin - Optimal-Energy.cz, a.s.

Zabývám se poradenskou a konzultační činností v oblasti energetiky. Zajišťuji optimalizaci nákladů změnou dodavatele elektřiny a plynu a následné úspory v nákladech za osvětlení, vodu a teplo. Pomáhám se zaváděním technologií v rámci alternativních a obnovitelných zdrojů energie.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.