• Detail firmy

PROXIMA PLUS spol. s r.o.

Základní popis

Prodej ekologických dezinfekčních prostředků využitelných ve zdravotnictví, potravinářství a ubytovacích a sportovních zařízeních.

Adresa

Oderská 121
742 36 Jakubčovice nad Odrou

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25839683
DIČ:  CZ25839683

Výrobky, činnosti

Dezinfekce, dezinsekce, deratizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 731 010
Mobil: +420 602 762 181
E-mail: proxima.plus@centrum.cz

Kontaktní osoba

Marie Dohnalová - Jednatel

Další firmy v oboru

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.

SERVIS DDD v.o.s.

Naše firma se specializuje na vyklízení prostor a sanaci dřeva. Dále pak desinfekci, desinsekci a deratizaci různých prostor, budov, objektů. Nabízíme také ochranné a čistící prostředky. Zajistíme zemědělský materiál, s jehož podrobnou nabídkou Vás seznámíme na vyžádání.

CHEPORT spol. s r.o.

Hlavní výrobní program společnosti Cheport tvoří výroba tekutých čistících, pracích a dezinfekčních prostředků určených pro zemědělství, zdravotnictví, potravinářství, obecnou a komunální hygienu. Dále: servis ČOV, servis čistíren odpadních vod. Působíme v regionu Zlín a okolí.