• Detail firmy

Prowire, spol. s r.o.

Základní popis

Výroba a prodej drátěné vazby a kalendářových háčků.

Adresa

Českobrodská 71/30
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25686755

Výrobky, činnosti

Prodej drátěné vazby a kalendářových háčků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 810 131
Fax: +420 284 810 131
E-mail: info@prowire.cz
WWW: www.prowire.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Věra Císařová - Jednatel

Mobil: +420 603 141 580
E-mail: vera.cisarova@strari.cz

Miloš Matějka - Jednatel

Mobil: +420 731 458 029
Další firmy v oboru

ANNART - Anna Polomová

Společnost je exkluzivním prodejcem výrobků tradiční slovenské sklářské firmy. Zároveň také patří mezi významné světové výrobce kvalitního domácenského skla a také sortimentu pro gastronomii a hotely. Nabízíme strojovou výrobu sklářských výrobků a také prodej sklářských výrobků ruční foukanou technikou. Nabízíme k prodeji nápojové sklo, karafy, vázy, misky a další. Prodej v Praze.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.