• Detail firmy

ProVektor, spol. s r.o.

Základní popis

Poskytujeme poradenské služby v oblasti gastronomie pro malé a střední podnikatele. Vyhledávání nových obchodních partnerů a vyřizování dotací.

Adresa

Prostějovská 14/63
750 02 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25861247

Výrobky, činnosti

Poskytujeme poradenské služby v oblasti gastronomi

Kontaktní údaje

E-mail: provektor@provektor.cz
WWW: www.provektor.cz

Kontaktní osoba

Ing. Robert Bárta - Jednatel

Telefon: +420 581 217 001
Mobil: +420 731 443 000
Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

Mgr. Josef Vološin - Optimal-Energy.cz, a.s.

Zabývám se poradenskou a konzultační činností v oblasti energetiky. Zajišťuji optimalizaci nákladů změnou dodavatele elektřiny a plynu a následné úspory v nákladech za osvětlení, vodu a teplo. Pomáhám se zaváděním technologií v rámci alternativních a obnovitelných zdrojů energie.

RUBKOVÁ ŠÁRKA Ing. arch.

Nabízím profesionální překlady anglických textů, tlumočení angličtiny, jazykové korektury textů, jazykové lokalizace, externí konzultace pro fondy EU a také externí konzultace pro zahraniční firmy.