• Detail firmy

PROVÁDĚNÍ STAVEB OLOMOUC , a.s.

Základní popis

Stavební firma Provádění staveb Olomouc, a.s. se zabývá bytovou a průmyslovou výstavbou, rekonstrukcemi, stavbami na klíč a dalšími stavebními pracemi

Adresa

Holická 29
771 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25385551
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  48
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 232 486
Mobil: +420 602 715 127
Fax: +420 585 230 625
E-mail: info@ps-olomouc.cz
WWW: www.ps-olomouc.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Vyroubal - Majitel

Další firmy v oboru

KRAZZER s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme kanalizace a čističky odpadních vod. Poskytujeme poradenství v oblasti ekologie a provádíme audity nebo zkoušky těsnosti jímek a kanalizací. Likvidujeme odpad, zajišťujeme vývoz žump a septiků. Vykupujeme suroviny jako je olej, železo a barevné kovy, papír a plasty.

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.