• Detail firmy

PROTREND, s.r.o.

Základní popis

Prodej obkladů, dlažeb, sanitárního vybavení a plovoucích podlah. Provádění grafických návrhů, rekonstrukcí koupelen a vodoinstalace

Adresa

Nádražní 1622/13a
692 01 Mikulov

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27816974

Výrobky, činnosti

Prodej obkladů...

Prodej obkladů, dlažeb, sanitárního vybavení a plovoucích podlah. Provádění grafických návrhů, rekonstrukcí koupelen a vodoinstalace

Kontaktní údaje

E-mail: protrend@protrend.cz
WWW: www.koupelny-mikulov.cz

Kontaktní osoba

. Damborský - Jednatel

Mobil: 721 270 290

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

Rychmont-stav s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Vyrábíme zábradlí, provádíme pokládku zámkové dlažby a plovoucích podlah, rekonstruujeme bytová jádra.