• Detail firmy

PROTLAKY A VRTY, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost se úzce specializuje problematikou protlaků a podvrtů. Jsme schopni realizovat veškeré protlaky pro vodovodní přípojky, kanalizační přípojky,plynové a elektrické přípojky a různé jiné dle přání zákazníka.

Adresa

Slavkovská 352
747 81 Otice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27799522

Výrobky, činnosti

veškeré protlaky

Kontaktní osoba

Jiří Mazur - Jednatel

Mobil: 603 948 254
E-mail: protlakyavrty@seznam.cz
WWW: www.protlakyavrty.cz/
Další firmy v oboru

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

R. P. GEO s.r.o.

Naše společnost vznikla v roce 2010. Zajišťujeme služby v oblasti geologie, hydrogeologie, inženýrské geologie a ekologie. Provádíme vrtné práce, inženýrsko-geologické průzkumy, báňsko-technické posudky, stavby dopravní infrastruktury, sanace a opravy komunikace atd. Provozovnu máme v areálu bývalého Dolu Fučík 3 Ludvík v Ostravě Radvanicích. Disponujeme profesionálním technickým zařízením.

JAPSTAV MORAVA s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, komunikací, chodníků, ČOV, septiků, čerpacích jímek. Nabízíme autodopravu - odvoz stavebních materiálů.