• Detail firmy

PROTISK PLUS, spol. s r.o.

Adresa

Michelská 300/60
140 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64788563
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádí grafické návrhy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 483 012
E-mail: petr.mokry@protiskplus.cz
E-mail: dtp@protiskplus.cz
WWW: www.protiskplus.cz

Kontaktní osoba

PETR MOKRÝ - Jednatel

Mobil: +420 608 860 703
Další firmy v oboru

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme komplexní předtiskovou přípravu a tiskové služby (vč. velkoplošného a malonákladového tisku). Ve vlastním fotoateliéru zhotovujeme produktové fotografie všeho druhu, portrétní i velkoplošné. Menší formáty fotografií tiskneme na minilabu Noritsu. Vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Pro zákazníky z portálu ABC nabízíme slevu ve výši 35% z cen v e-shopu. (Viz nabídky.)

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.