Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

proteodesign s.r.o. - designová svítidla

Základní popis

Výroba a vývoj designového osvětlení interiérů a exteriérů. Zabýváme se také zakázkovou výrobou rozměrných svítidel i replik historických kousků. Nabídneme Vám odbornou montáž svítidel, jejich nadstandardní servis a údržbu.

Výrobky, činnosti

Designová svítidla Brno
Nabízíme prodej designových svítidel, která jsou vyráběna na základě autorských designů v limitovaných sériích. Každý katalogový produkt je označen výrobním číslem a certifikátem.

Ručně vyráběná svítidla Brno
Prodáváme ručně vyráběná svítidla. Všechna svítidla distribuovaná pod značkou proteodesign jsou vyráběna ručně. Největší důraz klademe na extrémně kvalitní zpracování výrobku.

Zakázková výroba svítidel
Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu svítidel dle vlastních návrhů, které vždy konzultujeme s klientem. Naším cílem je nabídnout originální řešení svítidel včetně návrhu a realizace jejich výroby.

Moderní LED osvětlení Brno
Nabízíme moderní LED osvětlení. Neustále sledujeme trendy dnešní doby a naše výrobky jsou konstruované pro využití konvenční technologie i LED zdrojů.

Montáž světelné techniky Brno
Provádíme montáž světelné techniky, která prodlužuje záruku ze dvou let na pět. Montáž probíhá pod dozorem akreditovaného revizního technika.

Závěsná svítidla Brno
Zabýváme se prodejem závěsných svítidel. Nabízíme Vám široký sortiment závěsných a stropních svítidel, které slouží jako užitný i moderní doplněk osvětlení interiéru.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz