• Detail firmy

Protech Oxyplast CZ s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej práškových nátěrových hmot.

Adresa

Jánská 18
746 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25815997
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  13
Roční obrat:  20000000

Výrobky, činnosti

Práškové barvy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 615 799
Mobil: +420 602 768 003
WWW: www.ekorecykla.cz

Kontaktní osoba

Roman Vykydal - Prokurista

Další firmy v oboru

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy