• Detail firmy

PROSTR trading, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme obytné kontejnery. Nabízíme sanitární, skladové a technologické kontejnery a stavební buňky.

Adresa

Opavská 190/126
793 42 Janovice

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60778474
DIČ:  CZ60778474
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  50

Výrobky, činnosti

Technické kontejnery

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 283 055
E-mail: prostr@seznam.cz
WWW: www.obytnekontejnery.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Gajdík - Jednatel

Telefon: +420 604 291 010

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.

Uniwaste Eco, s.r.o.

Zajišťujeme odstranění odpadů, přepravu odpadů nebo ukládání stavebních odpadů. Specializujeme se na likvidaci nebezpečného odpadu a nabízíme možnost provedení analýzy odpadů nebo odebrání vzorků odpadů akreditovanou laboratoří. Zaměřujeme se na průmyslové odpady a všechny druhy odpadů vzniklé výrobní činností.

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.