• Detail firmy

PROSTOR-design, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme CNC zpracování plechu, svařování, lakování a montáž, včetně zkoušek a certifikátů. CNC zpracování plechu na strojích TRUMPF. Výroba IT skříní a rozvaděčových skříní, elektrorozvaděčů, infokiosků.

Adresa

Žernovická 257
383 01 Prachatice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62502891
DIČ:  CZ62502891
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

CNC zpracování plechu

Provádíme CNC zpracování plechu. Nabízíme vysekávání, děrování, laserové řezání, ohraňování a další CNC zpracování plechu podle potřeb zákazníka.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 314 321
E-mail: info@prostor-design.cz
WWW: www.prostor-design.cz

Kontaktní osoba

Eva Vaňková - Jednatel

Mobil: +420 602 255 314
E-mail: eva.vankova@prostor-design.cz

Pavel Gelnar - Jednatel

Mobil: +420 731 419 905
E-mail: pavel.gelnar@prostor-design.cz
Další firmy v oboru

KELCOM - INTERNATIONAL s.r.o. Vodňany

Poskytujeme komplexní služby v oblasti technické ochrany majetku a osob, konkrétně zabezpečení domů, bytů, administrativních budov, výrobních závodů či skladových prostor apod. Specializujeme se na dodávky a montáž elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů. Více informací o nabízených produktech a službách naleznete na našich webových stránkách.

HM-METAL s.r.o.

Specializujeme se na zpracování plechů a profilů. Provádíme pálení laserem, ohraňování, broušení, vrtání, svařování, ohýbání trubek apod. Zajišťujeme výrobu ve vysoké kvalitě za příznivé ceny. Realizované zakázky a strojový park, kterým disponujeme naleznete na stránkách firmy. Neváhejte nás kontaktovat!

Karel Burian

Zabýváme se kovoobráběním. Provádíme broušení klikových hřídelí, válců a bloků na zakázku. Zajišťujeme rovněž opravy autodílů a výrobu jednoúčelových strojů.