• Detail firmy

PROSTAV Písek s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní sádrokartonářské, malířské, elektroinstalační a zednické práce. Pokládáme podlahy a provádíme zateplení.

Adresa

Strakonická 218
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28104374

Výrobky, činnosti

sádrokartonářské

malířské, elektroinstalační a zednické práce. Pokládáme podlahy a provádíme zateplení.

Kontaktní údaje

E-mail: prostavpisek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Libor Zeman - Jednatel

Mobil: +420 739 472 516

Martin Šebesta - Jednatel

Mobil: +420 737 136 444

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KL Beton - Karel Vávra

Provádíme pokládku strojně kladených hlazených betonových podlah. Zabýváme se tlumením kročejového hluku, pokládkou tepelné a kročejové izolace a výztuží betonu vlákny. Používáme osvědčené strojní vybavení. Kontaktujte nás z regionů České Budějovice, Praha, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Vysočina a Plzeň.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

Blahoušek stavební s.r.o.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Postavíme dům dle Vašich přání a představ, obložíme koupelnu či kuchyň, položíme dlažbu, opravíme fasády, provedeme sádrokartonové práce a mnoho dalších. Na veškeré práce používáme pouze nejkvalitnější dostupný materiál a děláme vše pro spokojenost zákazníka.