• Detail firmy

PROST - orientační systémy s.r.o.

Základní popis

Výroba světelných reklam, nápisů, billboardů a pylonů všech velikostí, od náčrtů po konečnou realizaci s montáží. Součástí výroby, kterou se zabýváme, jsou také návrhy, výroba a montáže vnitřních i vnějších orientačních a informačních systémů.

Adresa

Dlážděná 7
552 11 Velichovky

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25959107
DIČ:  CZ25959107
Rok založení:  1991
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Orientační systémy

Zabýváme se výrobou orientačních systémů. Orientační systémy pro interiéry i exteriéry - administrativní a firemní budovy, obchodní centra a další.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 282 091
Mobil: +420 737 282 093
E-mail: recepce@prost.cz
WWW: www.prost.cz

Kontaktní osoba

Karel Brendl - Jednatel

Dorota Pinkavová

Telefon: +420 491 880 161
E-mail: recepce@prost.cz
Další firmy v oboru

Visuo

Vytváříme dokonalé značky, živé identity, vynikající tiskoviny, funkční webové stránky, kreativní reklamní kampaně, PDF katalogy a online marketing.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.